BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Lapsin e kam gati”/ Banori ‘i zjarrtë’ i Big Brother Vip që do provojë i pari s*ksin brenda shtëpisë hidhet në aksion. Arbana ndërhyn menjëherë, Beniada vihet në siklet: Obobo e shkreta unë. Valoni pasi puth Antonelën: Ku ke qejf me…

“Lapsin e kam gati”/ Banori ‘i zjarrtë’ i Big

Hyrja e Valon Shehut si banori më i ri konkurent “ndezi” në shtëpinë e Big Brother bisedat rreth seksit. Që në klipin e tij prezantues këngëtari shprehu një pëlqim për fizikun e Beniadës.

“Shumë e mirë Beni”-, ishte fraza që ka thënë në një moment brenda shtëpisë ai, që u transmetua edhe të premten gjatë spektaklit.

Kjo ka bërë më pas që të shkëmbehen mes banorëve dhe moderatores Arbana Osmani disa batuta pikante rreth deklaratës së Valonit që ai do të jetë i pari brenda shtëpisë që do të bëjë marrëdhënie seksuale.

I pyetur nëse ka deri më tani një “objektiv”-, Valoni tha “po shoh ku rafsha mos u vrafsha”.

Beniada: Obobo e shkreta unë tani

Beniada: Shumë mirë shumë mirë deri tani për ca bëhet pyetja gjasme kot sikur se kuptova.

Arbana: A e kam dëgjuar vetëm unë apo e keni dëgjuar edhe ju që Valoni ka thënë që do jetë i pari që do bëjë …(seks) brënda në shtëpi?

“Unë e mora vesh dje. Jo se kemi dëgjuar”, ishin disa nga pergjigjet e banoreve.
Arbana: Valon ke ndonjë ide se me kë apo e di që do jesh i pari?

Valoni: Unë e kam thënë një fjalë që ku rafsha mos u vrafsha.

Arbana: A okej ku rafsha mos u vrafsha po a ke ndonjë ide se ku do me ra?

Valoni: S’po di jam tu pa ku.

Donaldi: Ku do biesh dmth?
Iliri: Tani për tani te mëngjesi i Meridianit
Arbana: Antonela po ti?

Antonela: Mirë hic ti si je? Ca të them moj Arbana
Arbana: Po si të duket mi banori i ri një vështrim ja ke hedhur?
Antonela:Arbana unë i thashë ke ardh me laps e me letër tha unë lapsin e kam mungon letra. Sa i afrohet një femër ja erdhi letra thotë. A e do të bardhë a të zezë a të verdhë si e don këtë letër? E gjithë kohën thotë ja e kam gati lapsin.
Semi: Është komentuar gjithë kohës ky muhabeti se sa i dhënë është ky djalë pas…në momentin e parë që ka ardhur e kemi diskutuar një cik këtë muhabetin e horoskopit. Akrepi është shumë i zjartrtë në krevat e mesa duket po mundohet ta shfrytëzoje.

Arbana: Kush është Akrep tjetër aty?
Semi: I vetmi.
Donaldi: E ta imagjinosh Arbana që është në ditën e dytë
Arbana: Mendo në ditën e 50 o Donald.
Meridian: Shyqyr që u zpraps një cik Antonela se i shkote gjithë cunave përpara e i bënte karshillik vetëm Valonit i tërhiqet një cik mbrapa.
Beatrix: Unë nuk jam këtu, jam në autobus
Iliri: Unë habitem me këto thëllënzat që deri dje kishin dëshira e kërkesa majtas e djathtas në momentin që erdhi skifteri në shtëpi as puplat nuk u gjenden më.

Pas spektaklit të mbrëmshem, duket se Valoni është “përkushtuar” pas Antonelës.

Në një video publikuar në rrjetet sociale ai duket teksa i pastron asaj fytyrën kur ajo është e shtrirë në shtrat dhe ai më pas e puth në ballë dhe reagon “ohohohoh”

Komenteve të banorëve për këtë gjest, Valoni iu përgjigj:

Ty t’kom pa nëpër cepa muah muah”

Antonela: Okej masazhi tani

Valoni: Ku ke qejf me ta bo?

Antonela: Tek këmbët

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)