BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Larg ekranit/ Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca zbulon projektin e saj të madh që po sjell me brandin e njohur botëror (VIDEO)

Larg ekranit/ Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca zbulon projektin e

Luana Vjollca na ka bërë me dije se do vijë me një projekt personal që e ka cilësuar si “projekt zemre” që mban titullin “Thuaje”. Por, pasi konfirmoi largimin nga Top Channel, ajo ende nuk ka zbuluar se në cilin ekran do e shohim.

Mirëpo thuhet se Luana po punon me disa projekte njëkohësisht dhe që është gjithnjë pranë ndjekësve të saj. Në rrjetet sociale e kemi parë shpesh në studion muzikore në Prishtinë e me siguri shumë shpesh do na surprizojë me një këngë. Por, këtë herë po flasim për një tjetër projekt.

Luana pak kohë më parë tregoi se është bërë imazh i brandit të mirënjohur botëror “Collini Milano 1937” që quhet ndryshe shtëpia “fashion” e luksit në Itali.

“Collini Milano” është një nga markat e preferua të shumë yjeve botërorë si Rita Ora, Ava Max, Anitta, Karim Benzema, Natalia etj. Ditët e fundit ajo ndodhet në Itali dhe shkak është bërë pikërisht koleksioni i ri i “Collini Milano 1937”.

Luana ka publikuar mbrëmjen e sotme një video në Instagram nga prapaskenat e setit fotografik ku shkëlqen si gjithnjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)