Gossip

Larg imazhit televiziv, Luana Vjollcën kaq ndryshe se kishim parë ndonjëherë (FOTO)

Larg imazhit televiziv, Luana Vjollcën kaq ndryshe se kishim parë

Luana poston rrallë, shumë rrallë foto me grim minimalist. Shumicën e kohës, moderatorja shfaqet në Instagram me një makeup të kuruar deri në detaje, në të cilin mbizotërojnë xixat, ngjyrat e forta si e kuqe dhe vishnje, konturimi dhe highlight-er. Me pak fjalë, një grim i theksuar, tipik skenik dhe televiziv.

Në një postim së fundmi në Instagram, Luana shfaqet ndryshe. Siç mund ta shihni, moderatorja ka zgjedhur një grim minimalist, që shkon për shtat me sfondin e pastër dhe bluzën-golf të bardhë.

Në foton, e realizuar nga fotografja Fioralba Kryemadhi, Luana është e grimuar lehtë, aq lehtë sa është lehtësisht i dallueshëm nishani karakteristik në hundë.

Për momentin, moderatorja ndodhet në Prishtinë dhe referuar postimeve në Instagram, duket se po ndryshon ngjyrën e flokëve, gjë që të bën të mendosh që në emisionin e ri, që pritet të fillojë së shpejti, Luana mund të vijë ndryshe. Pse jo, ndoshta e ka lënë pas në 2019-n edhe grimin e theksuar televiziv, ku mbizotërojnë tonalitetet e forta.Larg imazhit televiziv, Luana Vjollcën kaq ndryshe se kishim parë