BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Larg presionit të “Për’puthen”/ Bora Zemani hap sezonin turistik dhe poston foton hot me bikini

Larg presionit të “Për’puthen”/ Bora Zemani hap

Ndryshe nga sa jemi mësuar duke e parë, moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka shijuar fundjavën në bregdet, ku edhe temperaturat ishin shumë të nxehta.

Bora nuk e ka humbur këtë mundësi, duke hapur kështu sezonin turistik pak më herët.Ajo ka publikuar një foto me bikini, duke vënë në pah edhe njëherë format thuajse perfekte.

Nënë e një fjali 6-vjeç, Bora Zemani me këtë foto tregon ndryshe. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)