BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

Largimi i Eneda Tarifës nga ‘Portokallia’, zbulohet emri i moderatores së njohur që pritet t’i zërë vendin

Largimi i Eneda Tarifës nga ‘Portokallia’, zbulohet emri i

Pas largimit nga spektakli i ‘Portokallisë’ i këngëtares Eneda Tarifa, mësohet se vendin e saj si prezantuese pritet ta zërë moderatorja Nevina Shtylla.

Burime për “RevistaWho” kanë zbuluar se moderatorja e njohur prej disa ditësh ka qenë në mbledhjet e stafit të programit për sezonin e ri që nis për pak javë. Pritet që në ditët në vazhdim ky lajm të konfirmohet dhe të zbulohen detaje të tjera për ndryshimet e spektaklit të humorit.

Kujtojmë që Nevina ka qenë pjesë e emisionit ’E diell’, por pas përfundimit të rubrikës së saj ajo u largua nga ekrani.

Largimi i Eneda Tarifës nga ‘Portokallia’, zbulohet emri i