BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Largohet papritur nga 'Përputhen' një tjetër vajzë, ish-konkurrentja zbulon arsyen

Largohet papritur nga 'Përputhen' një tjetër

Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto është larguar nga programi. Fjorela tregoi se ka nisur një njohje të re jashtë emisionit dhe dëshiron t'i qëndrojë besnike, duke mos vazhduar më takimet me djemtë konkurrentë.

"Nuk më duket më me vend qendrimi im këtu sepse i bie të bëja lojë të pisët. Mendjen e kam tek njohja jashtë sesa tek djemtë këtu", tha Fjorela.

Bukuroshja brune tregoi se ajo dhe djali në fjalë janë njohur nga shoqëria e përbashkët dhe kanë pasur dy takime.

 

 

Më të lexuarat