BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3 vite nga ndarja tragjike nga jeta e gazetares së njohur shqiptare, miqtë përlotin rrjetin me dedikimet e tyre: Mungesën tënde nuk e mbush askush! (FOTO)

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3

Sot bëhen 3 vite nga ndarja tragjike nga jeta e gazetares dhe ish-banores së ‘Big Brother Albania’, Adelajda Xhamani.

Adela njihej si një person mjaft aktiv, punëtore dhe shumë e dashur për njerëzit që e rrethonin. Ditën e sotme miqtë e saj më të ngushtë kanë bërë dedikime shumë prekëse duke kujtuar Adelën plot me mall.

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3

"Dje, sot dhe nesër, do të të vlerësoj dhe kujtoj gjithnjë me admirim për çdo mësim që më dhe me jetën tënde... Mungesën tënde nuk e mbush askush, por jam i qetë se e di që je në krahët e Zotit. Të dua shumë Adela, përgjithmonë!", shkruan gazetari dhe moderatori Eraldo Rexho.

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3

"Nuk kam asnje fjale per te te thene... Ashtu si une dhe ti ndjen gjithecka... Ndosha ti ndjen me shume sepse une kam dhimbje vetem per ty, e ti per te gjithe ne qe na le nje plage te hapur perjetesisht. Me mungon shume, u bene 3 vite qe me mungon, ditet ikin dhe asgje nuk ndryshon, mungesa jote vec shtohet. Te dua shume Adelushe... like alëays my lovely A (thacka jote)", shkruan balerina Isida Mollaymeri.

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3

"Koha dhe largesia jane thjesht nocione. Ne cdo moment te jetes sonë j  ne zemrat tona. Dashuri e madhe ti Adele?", shkruan spikerja Iva Kalemi.

“Le një plagë të hapur përjetësisht”/ 3

Më të lexuarat