BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales, banorët thonë emrat e 3 shokëve që do të donin me vete. Produksioni merr vendimin e menjëhershëm (VIDEO)

Le të ‘plasë’ sherri mes tyre/ Pak javë para finales,

Mbrëmja e kaluar e show më të ndjekur "Big Brother Vip" dhuroi mjaft emocione dhe surpriza, por kishte zgjedhja që do bënin banorët për njëri-tjetrin i vendosi në siklet.

Pasi edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP”. Vetëm 4 banorë do kenë mundësi të shkojnë deri në fund.

Konkurentët kanë veçuar banorët me të cilët dëshirojnë të shkojnë në finale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Zgjedhja e banorëve:

Einxhel: Beniada, Monikë dhe Arjola

Beniada: Einxhel, Arjola dhe Egzona

Monika: Arjola, Einxhel dhe Beniada

Ilir: Arjola, Beniada dhe Tani

Arjola: Monika, Iliri dhe Beniada

Donald: Egzona, Beniada dhe Monika

Egzona: Ilir, Donald dhe Arjola

Tani: Ilir, Arjola, Donald

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë që paralelisht me zgjedhjet e banorëve, produksioni hapi dhe një televotim, ku publiku votoi për të preferuarit e tij.

4 më të votuarit rezultuan të ishin Iliri, Beniada, Donaldi dhe Einxhel, duke surprizuar kështu Arjolën, e cila nuk e ka fshehur ambicien e saj për të fituar çmimin e madh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat