BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Lediana mposht Antonelën për Mevlanin, konkurrentja bën veprimin që nuk e priste askush

Lediana mposht Antonelën për Mevlanin, konkurrentja bën veprimin

Trekëndëshi Mevlani-Antonela-Lediana duket gjithnjë e më i komplikuar. Pas bisedës së zhvilluar mes Mevlanit dhe Ledjanës, duket se Antonela ka bërë një hap pas. Ajo tha se do tërhiqet, pasi nuk do të hyjë në mes të askujt.

Nga ana tjetër Mevlani i kërkoi që të mos ndikohej nga komentet e publikut.

Pjesë nga biseda sonte në Përputhen Prime:

Antonela: Do të tërhiqem që të shikoj sesi do të sillet Lediana. Mua më duket se po hyj në mes.

Ledjana: E ke kuptuar me vonesë, ke hyrë që kur ke ardhur

Antonela: Do tërhiqem, sepse duket sikur jam unë problemi

Mevlani: Po pse do tërhiqesh?

Antonela: Nuk thashë se po heq dorë

Mevlani: Mos u ndiko nga komentet e publikut. Ke dalë supernegative nga njerëzit.