BREAKING NEWS

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte probleme me frymëmarrjen dhe temperaturë të lartë

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte
x

Gossip

Ledri postoi videon emocionuese, habisin dy këngëtarët shqiptarë me deklaratën: Eh moj Sara, pas 5 vitesh do ta kapësh duke të të tradhtuar

Ledri postoi videon emocionuese, habisin dy këngëtarët

Përmes një videoje në Instagram, Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë.

Momenti emocionues, të cilin dyshja vendosi ta ndante me publikun e  gjerë u shoqërua me mesazhe të shumta urimi nga ndjekësit dhe artistët e estradës.

Por në mesin e gjithë këtij pozitiviteti, dalloi një deklaratë nga Tëitter-i i Dj Blunt dhe Real 1, të cilët iu drejtuan Sarës. Reperët, armiq publik të Vulës, ripostuan videon e Ledrit dhe e shoqëruan me shkrimin:

“Eh moj Sara Hoxha, pas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të të tradhtuar, ke për ta kërkuar këtë moment, me e pas thikën në dorë e me ia ngul tejpërtej, por do të jetë vonë.”

Ju kujtojmë se në qershor të këtij viti, DJ Blunt shpërtheu sërish ndaj Ledri Vulës.

Blunt deklaroi se “është duke nxjerrë albumin e nëntë”, ndryshe nga Ledri që “pas 20 viteve karrierë, mezi e nxori një album”.

Po kështu në shkurt të 2018-s, Dj Blunt dhe Real 1 përmes Instagram-it të tyre sulmuan Ledrin, Gjikon dhe kompaninë Red Box Etertainment.

“Ia nisim me t’parët. Ku*vat kryesore të estradës që doja të përmend janë Red Box. Red Box janë si Red Light District në Amsterdam, lavire që rrinë. Ne e kishim këngën gati, do nxirrnim klipin dhe e lamë përgjysmë, kur Ledri erdhi tek ne dhe kërkoi të bënim remix. E kemi respektuar si koleg, si shok, të tëra, por ai është një ku*vë.”