BREAKING NEWS

KQZ nënshkruan marrëveshjen e rëndësishme: Ja çfarë do jetë kategorikisht e ndaluar gjatë fushatës zgjedhore

KQZ nënshkruan marrëveshjen e rëndësishme: Ja
x

Gossip

Ledri Vula dhe Capital T i refuzuan bashkëpunimin, Fifi zbulon arsyen pse

Ledri Vula dhe Capital T i refuzuan bashkëpunimin, Fifi zbulon arsyen pse

Fifi në një bashkëpunim me Capital T dhe Fifi në një bashkëpunim me Ledrin!
Të dyja duken shumë bukur dhe me siguri do ishin kthyer në hite vere, nëse dy çunat nuk do e kishim refuzuar këngëtaren.

E ftuar në “NIN”, Fifi ka treguar sot se të dy, veç e veç, i ka ftuar në bashkëpunime pak kohë më parë dhe të dy e kanë refuzuar duke u justifikuar me faktin se po lançojnë albumet përkatës.
E pyetur nëse ka refuzuar ndonjë bashkëpunim Fifi jo dhe se në fakt atë e kanë refuzuar.

'Ledri dhe Capital T më kanë refuzuar. Këto kohët e fundit. Nëse do kthehen për një bashkëpunim varet se me çfarë oferte do vijnë.”- tha ajo.

Më të lexuarat