BREAKING NEWS

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia botërore të marrë vaksinën ndaj koronavirusit, cilat janë interesat e manjatit amerikan?

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia
x

Gossip

Ledri Vula 'thyen rrjetin' me postimin e fundit, VIP-at shqiptarë në radhë për ta uruar

Ledri Vula 'thyen rrjetin' me postimin e fundit, VIP-at shqiptarë

Sot këngëtari Ledri Vula ka konfirmuar romancën disavjeçare me Sara Hoxhën.Ku tjetër veçse në Instagram. Reperi postoi foton e mëposhtme me një zemër në përshkrim.

Ledri dhe Sara, kanë të paktën dy vite bashkë, por njihen prej katër. Për herë të parë i pamë bashkë në dasmën e Arbër Gjikollit, ku u filmuan teksa kërcenin bashkë.

Midis urimeve të shumta në komente, pati dhe nga ata që vunë në dukje faktin që është 1 prill, por kjo s’ndryshon asgjë; e kemi ditur me kohë se jeni bashkë. Urime!

Ledri Vula 'thyen rrjetin' me postimin e fundit, VIP-at shqiptarëLedri Vula 'thyen rrjetin' me postimin e fundit, VIP-at shqiptarë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Më të lexuarat