Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ledri Vula zbulon pamjet luksoze të vilës së tij në Brezovicë

Postuar: 14/03/2019 - 19:28

 Edhe pse temperaturat sa vijnë dhe po rriten, Ledri Vula ka vendosur që të qëndrojë dhe pak kohë i rrethuar nga dëbora. Reperi ka publikuar disa foto në ‘Instastory’, ku zbulon se ndodhet në Brezovicë dhe momentalisht po qëndron në vilën e tij private. Përveç ambienteve të jashtme, ai gjithashtu ka zbuluar një pjesë të vilës në brendësi. Në foto mbizotëron ngjyra kafe dhe materiali i drrurit, duke i dhënë kështu ambientit një ngrohtësi. Duke qenë se reperi ka realizuar edhe një videoklip më parë në Brezovic, kuptojmë se ky është një nga vendet e tij të preferuara.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar