BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Lei Kraja nis emisionin e saj në këtë televizion, reagojnë të gjithë vajzat e sportit

Lei Kraja nis emisionin e saj në këtë televizion, reagojnë

Lei Kraja ka marrë mbështejen më të mirë të mundshme në nisje të emisionit të saj sportiv në RTSH 1. Për të duket se nuk ka xhelozi.

Koleget e tjera të Leit, njëkohësisht edhe rivale të saj, si Vilma Masha, Eva Murati apo Cindy Marina nuk i kanë kursyer fjalët e ngrohta për startin e ri.

“Shumë urime zemër, do ta duash këtë gjë”, i shkruan Eva.
Ndërsa Vilma Masha më poshtë e komplimenton me fjalët, “Yll, yll, suksese”.

Lei Kraja nis emisionin e saj në këtë televizion, reagojnë

Më të lexuarat