Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Leku letër!” Aurela Gaçe surprizon komentuesin dhe i ofron një vend pune (VIDEO)

Postuar: 15/03/2019 - 21:17

Ajo është një nga këngëtarët me të cilën krenohemi më shumë, por edhe një nga personazhet publik më të drejtpërdrejtë.

Kështu që kur i komenton Aurela Gaçes prit edhe një përgjigje sa ngacmuese as edhe me batutë.Ndërsa ndodhet për koncertet e saj në Amerikë, Aurela gjeti kohën për t’iu përgjigjur disa prej ndjekësve të saj.

Ajo postoi një video në Instagram, ku thoshte datat dhe vendet ku mund ta ndjekin të gjithë shqiptarët që jetojnë atje.
Por një prej ndjekësve nga videoja iu duk sikur ishte e pirë dhe përgjigja që i ktheu Aurela ishte kjo:
 
Një tjetër ndjekës i koment sesa shumë para ka arritur që të bëjë këngëtarja me koncerte, përmes shprehjes “leku letër” dhe Aurela i ofroi me ironi një vend pune:
 
Herën tjetër kur të komentoni në profilin e saj mendohuni dy herë!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar