BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

‘Leku letër’ për bashkëshorten e Ramush Haradinaj, 3400 euro vetëm për veshjen e pasdites (FOTO)

‘Leku letër’ për bashkëshorten e Ramush Haradinaj,

Anita Haradinaj, baskëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj ka treguar gjithmonë që është një femër me klas dhe stil, dhe këtë e tregojnë edhe rrobat që ajo vesh.
Faqja e njohur në Instagram “what.they.ëearin”, e cila merret më së shumti sme atë që veshin personazhet publikë, ka bërë një llogari se çfarë kishte veshur zonja Haradinaj gjatë një pasdite.

Anita Haradinaj zgjodhi një kostum nga “Zadig&Voltaire” që kushton 900 euro, ndërsa bluza që zgjodhi ta kombinojë kushton 220 euro.

Veshjen e kompletoi me këpucë nga Bottega Veneta që kushtojnë 910 euro dhe si aksesor zgjodhi një varëse të artë me perla nga Chanel, që kushton 1,379 euro.

Totali i veshjes së Anita Haradinaj është 3409, një shifër jo normale, të paktën për njerëzit e thjeshtë.

‘Leku letër’ për bashkëshorten e Ramush Haradinaj,