Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lëkundjet e forta të tërmetit të mëngjesit të sotëm, shikoni reagimin e dy moderatorëve të ‘Top Channel’ (VIDEO)

Postuar: 02/12/2019 - 13:37

Mëngjesin e sotëm, në orën 09:26 u ndjenë sërish lëkundje të forta të cilat shënuan magnitudën 4.4 ballë sipas IGJEUM.

Lëkundjet u ndjenë edhe në studion e emisionin ‘Wake Up’ në Top Channel ku po transmetohej live. Kjo lëkundje e fortë nxiti reagimin e menjëhershëm të dy moderatorëve të emisionit.

Ori: Ndërkohë ne po tundemi Alaudin.

Isli: Të presim pak sepse sapo patëm një tjetër goditje tërmeti edhe Piramida po tundet, ndërkohë që sapo përfundoi.

Dhe ishte goxha i fortë, thanë të dy moderatorët njëzëri.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 13:02

Moderatorja Alketa Vejsiu është tepër e angazhuar së fundmi me përgatitjet për “Festivalin e RTSH-së”, së bashku me Vera Grabockën.

Postuar: 13/12/2019 - 12:57

Ndahet nga jeta një nga këngëtarët më të njohur në Kosovë, Irfan Blakçori. Lajmin për vdekje

Postuar: 13/12/2019 - 11:07

Ndodh shpesh që personazhet e njohur të showbizit të kthehen pas në kohë, me anë të një videoje o

Postuar: 13/12/2019 - 10:44

Viti që ua ndryshoi jetën disa artistëve Viti që po lëmë pas karakterizohet me shumë ngjarje të c

Postuar: 13/12/2019 - 10:25

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme është ndarë nga jeta një nga këngëtarët më të njohur në Kos

Postuar: 13/12/2019 - 10:16

Edhe pse daljet e tij janë të rralla, Redon Makashi ka qenë protagonisti i mbrëmjes dje në Vizion