BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

Leo DiCapprio zyrtarizon lidhjen? Ja e vërteta e romancës së tyre

Leo DiCapprio zyrtarizon lidhjen? Ja e vërteta e romancës së tyre

Ylli i Titanic Leonardo DiCaprio ka kaluar “zyrtarisht” nga modelja Gigi Hadid te një tjetër modele, Vittoria Ceretti, ka konfirmuar një burim i brendshëm.

Sipas Page Six, aktori 48-vjeçar dhe modelja, 25 vjeç, janë në fazën e njohjes me njëri-tjetrin dhe romanca e tyre është “serioze”.

“Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin në një nivel më të thellë,” zbuloi burimi i brendshëm.

DiCaprio dhe Ceretti fillimisht ndezën thashethemet për romancë pasi u panë duke u puthur në një klub në Ibiza, Spanjë muajin e kaluar.

Para kësaj, ata u fotografuan së bashku në gusht duke marrë akullore në Santa Barbara, Kaliforni.

Vittoria është një vajzë e bukur, por Leonardo është sigurisht i rrethuar nga shumë vajza të bukura shumicën e kohës. Por ai e adhuron atë dhe ata kanë kaluar shumë kohë së bashku këtë verë, duke bërë udhëtime romantike. Padyshim që kjo ka çuar në shumë diskutime brenda rrethit të tij që Leo është gati të përkushtohet. Ka pasur shumë gra të fotografuara me të, duke festuar me të, por kjo që ai ka me Vittoria-n është shumë më serioze.

Gjithashtu u raportua se modelja u pa me aktorin në fund të majit në Festivalin e Filmit në Kanë.