BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Lëvizje e papritur! Konkurrentja e Përputhen bëhet pjesë e një tjetër emisioni

Lëvizje e papritur! Konkurrentja e Përputhen bëhet pjesë e

Kika gjatë  një interviste në Express Rozë, përveç kandidaturës së tij në zgjedhjet e 14 shkurtit, ai foli edhe për emisionin “It’s my love”.

Madje ndër të tjera Kika zbuloi se Ana e “Përputhen” do t’i bashkohet “It’s my love”.

Por Ana nuk është e vetmja. Nga Përputhen edhe një tjetër konkurent do të behet pjesë e “It’s my love”.

Më të lexuarat