BREAKING NEWS

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me...

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x

Gossip

Lidhja me Luizin, habit miku i Kiarës: E shoh të lumtur, i ka treguar shumë mirë vlerat e saj. Ja çfarë thotë për këngëtarin

Lidhja me Luizin, habit miku i Kiarës: E shoh të lumtur, i ka treguar

Kiara dhe Luizi sigurisht janë dy banorët më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother VIP.

Ditën e sotme, i ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, ishte miku i moderatores, Ardit Murataj, i cili tregoi se si e ka parë Kiarën dhe rrugëtimin e saj deri më tani.

“E shoh Kiarën të qetë, të lumtur. Kiara i ka treguar shumë mirë vlerat e saj. Ajo mbetet siç ka qenë në përditshmërinë e saj. Një vajzë e qetë, që kërkon mesazhe të forta. Jo çdo vajzë duhet të ngrejë zërin që të ndihet. Është një njeri pozitiv.

Banorët e sulmojnë se nuk kanë çfarë i bëjnë dot Luizit. Nuk i bie dot gomarit, i bie samarit. Nga ajo çfarë duket nuk është diçka kot. Çdo lloj djali që do kishte ndjenja ndaj një vajze, do të bëhej protektiv. Edhe unë po të isha Kiara, nuk do i hidhja benzinë zjarrit në rastin e komentit të Kristit. Ajo nuk do donte të bëhej nxitëse e Luizit. Luizi është ndër të paktët që po bën lojë aty brenda.”- tha ai.