Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Linda flet për skenat ‘e nxehta’ në klipin e ri: Ja sa herë është përsëritur puthja

Postuar: 12/09/2018 - 15:14

Videoklipi i fundit i këngëtares shqiptare Linda Halimi bëri shumë bujë në media.

Skenat e ‘nxehta’ që shfaqnin këngëtaren duke shkëmbyer puthje me një vajzë u komentuan pafund. Ndërsa vetë Linda pranoi se kjo këngë ishte një eksperiment. Në një intervistë për ‘Wake Up’, Linda ka folur për detajet e klipit.

Unë jam person shumë i rezervuar. Gjërat intime i kam ruajtur për në dhomën e gjumit. Skena ka qenë shumë e sikletshme sepse ne duhet të silleshim sikur ishim vetëm, ndërsa pas kamerës ishin pesë persona të ndriçimit dhe grimierë, pra të gjithë ata që po punonin me ne. Na u desh ta përsërisnim puthjen gjashtë herë. I vetmi problem dhe dallim ishte buzëkuqi. Ngaqë i kishim të dyja buzët e lyera, sa herë na duhej të përsërisnim puthjen, duhet të lanim dhëmbët dhe të lyenim buzët sërish”,-ka shpjeguar Linda. Më tej këngëtarja zbuloi se ideja për atë skenë ishte e regjisorit të klipit dhe kjo zgjedhje nuk ishte frymëzuar nga kënga e Rita Orës, siç është përfolur së fundmi.
 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/04/2019 - 23:48

Olsi Bylyku ka publikuar sot pamjet e 21- vjetorit që festoi me njerëzit e tij të dashur!Në fakt, e gjitha ishte një surprizë e njeriut të tij të zemrës, për të cilën aktori shpreh falenderimet e tij personale.

Postuar: 23/04/2019 - 14:23

Sot në familjen e Princit William dhe Kate Middleton ka festë, pasi pjesëtari më i vogël mbush 1

Postuar: 23/04/2019 - 12:43

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me blogeren e njo

Postuar: 23/04/2019 - 11:09

Ajo është kthyer në një ndër moderatorët më të komentuara.

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë të një vajze

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Linda Halimi është një prej këngëtareve më të përfolura në vendin tonë.

Postuar: 23/04/2019 - 10:09

Katër javë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, i dha fund beqarisë pas 10 vites