BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Konkurrentja iku duke qarë dje, pas asaj që i bëri Olti/ Do habiteni se çfarë ka bërë ai së fundmi: Unë Linditën e....

Konkurrentja iku duke qarë dje, pas asaj që i bëri Olti/ Do

Olti dhe Lindita u pë rplasën keq me njëri-tjetrin në puntatën e djeshme të “Përputhen+40”. Olti i tha Linditës se ajo i ka përdorur meshkujt në program për të bërë xheloz Çimin.

Konkurrentja u re voltua dhe e k api për fyti, ndërsa më pas u largua mes lotësh nga studioja. Pas disa minutash, Lindita u rikthye sërish, duke thënë se nuk duron dot kur i pre ket mor ali.

Ajo zbuloi se para se të fillonte puntata e sotme, Olti i kishte kërkuar të dilnin çift nga programi. Konkurrenti e mohoi, por megjithatë ai i kërkoi falje Linditës për fjalët e thëna.

“Të kërkoj jashtë mase ndjesë. Ishte diçka që ndodh rastësisht, nuk ishte faji im, a më kupton Oltin? Por interesi im ndaj teje është akoma më i fortë, nëse para pak minutash të kam ofenduar, të kam prekur, të kërkoj falje”, u shpreh Olti, i cili kërkoi dhe një përqafim nga Lindita.

“Me gjithë respektin nuk e pranoj Olti”, tha ajo.