BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

"Llogaritë i ka tamam"/ Balina Bodinaku ironizon keq Erion Veliajn pas komentit për Luizin dhe Kiarën

"Llogaritë i ka tamam"/ Balina Bodinaku ironizon keq Erion

Ditën e djeshme, Erion Veliaj u pyet për protestën e 11 shkurtit, e organizuar nga opozita.

Kryetari i bashkisë Tiranë u shpreh se padyshim që leja për tu bërë kjo protestë është dhënë, por ndër të tjera tregoi se nuk do ketë pjesëmarrës pasi njerëzit do jenë të zënë duke ndjekur Luizin dhe Kiarën në “Big Brother VIP”.

“Unë e kam dëgjuar që do ketë një protestë dhe sigurisht e kemi dhënë lejen për ta bërë atë protestë por ju garantoj se më 11 shkurt të gjithë do jenë duke ndjekur Big Brother-in dhe më shumë vëmendje do të ketë Luizi me Kiarën sesa Saliu me Ilirin”, u shpreh ai.

Në lidhje me këtë deklaratë të Erionit, ka reaguar së fundmi ish opinionistja e sezonit të parë të BBV, Balina Bodinaku.

Teksa postoi në rrjetin e saj social instagram një foto nga deklarata e Erionit, Balina ironizoi keq lryetarin duke u shprehur se rëndësi ka fitorja e Luizit pasi problemet e tjera janë mbyllur.

“Llogarite i ka tamam. Vec Luizi te fitoje, po kujt i plas ne kete vend per 420 milione eurot e vjedhura vetem per inceneratoret”.