BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Gossip

Lojë brenda apo jashtë emisionit? Darkë romantike së bashku, Atdheu dhe Antonela kapen “mat” sërish, publikohen fotot që po qarkullon në rrjet

Lojë brenda apo jashtë emisionit? Darkë romantike së bashku,

Pak ditë më parë Atdheu u rikthye në “Përputhen” për t’u sqaruar me Antonelën. Kjo e fundit pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun, ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thyen rregullat.

Nuk dihet se ç’po ndodh mes tyre, por së fundmi dyshja janë parë duke darkuar bashkë. “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto të tyre teksa bisedonin me njëri-tjetrin. “Një darkë romantike”, shkruhet krah fotos.

Lojë brenda apo jashtë emisionit? Darkë romantike së bashku,

Ditën e djeshme Antonela kërkoi që Atdheu të kthehej në program dhe të kishte një takim me të, por vendimi i produksionit nuk është bërë i ditur.

Lojë brenda apo jashtë emisionit? Darkë romantike së bashku,

Më të lexuarat