BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Loredana në pritje të ëmbël? Publikohet fotoja që po ‘çmend’ rrjetin

Loredana në pritje të ëmbël? Publikohet fotoja që po

Një foto e shpërndarë në rrjet ka ngritur dyshimet se Loredana është shtatzënë.

Në disa foto dhe video të publikuara nga vet këngëtarja, ajo shihet me barkun e rrumbullakosur e kështu kanë nisur dyshimet për një shtatzëni të dytë.

Madje, në nëntor qarkulluan lajme të tilla për një shtatzëni të mundshme por se në fund rezultoi të ishin thjesht thashetheme.

Pas dokumentarit, Mozzik publikoi në Instagram dy ciftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, më të cilët ka indetifikuar marrëdhënien e tyre të dashurisë me Loredanën.

Loredana në pritje të ëmbël? Publikohet fotoja që po

Më të lexuarat