BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Lori dhe Sara janë të pandashme, por a është xheloze motra e tyre e tretë? Do habiteni nga përgjigjja e trashëgimtares më të vogël të Top Channel

Lori dhe Sara janë të pandashme, por a është xheloze motra e

Motrat Sara dhe Lori Hoxha kanë treguar përherë se kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, të cilën nuk ngurrojnë që ta dëshmojnë për të gjithë ndjekësit e tyre.

Për ata që nuk e dinë, Lori dhe Sara kanë dhe një motër më të vogël, Redian dhe një vëlla, Itanin, të cila janë më të  janë më të rezervuar dhe nuk preferojnë të dalin shpesh as në profilet e motrave të tyre.

Së fundmi, Lori ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit në Instastory dhe ka qenë pikërisht motra e tyre më e vogël ajo për të cilën blogeres së famshme ndjekësit i janë drejtuar me pyetje.

 “A është motra jote xheloze për ty dhe Sarën? Duket sikur ju të dyja jeni të pandara”, e ka pyetur një ndjekës.

Këtë pyetje, Lori e ka lexuar me zë të lartë të prani të Redias. Kjo e fundit ka zgjedhur një përgjigje mjaft epike duke u shprehur se nuk i intereson fare.

“I don’t care(Nuk më intereson)”- ka qenë përgjigjia e Redias me nota humori, teksa Lori thotë: “Sikur ta dija!”.

Në këtë bisedë virtuale, vihet re po ashtu kurioziteti i madh i ndjekësve në lidhje me “reality shoë-n” që pritet të vijë së shpejti “Big Brother VIP”.

Më të lexuarat