BREAKING NEWS

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon prapaskenat e marrëdhënies së presidentit me SHBA dhe parashikon zhvillime pas 24 korrikut

“Vetëm me një urdhër”, analisti Andoni zbulon
x
BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Lori Hoxha i zbulon Sarës sekretin, nxjerr foton që po qarkullon me shpejtësi

Lori Hoxha i zbulon Sarës sekretin, nxjerr foton që po qarkullon me

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë. Ajo dhe Ledioni më në fund do të bëhen me vajzë, pas dy djemve. Në dy shtatzënitë e tjera, Sara nuk ka ngurruar të postojë foto me barkun e rrumbullakosur, por këtë shtatzëni ka preferuar ta mbajë më private.

Falë Lorit së fundmi pamë edhe si duket Sara shtatzënë me bebin 3. Ajo ka postuar një foto ku dy motrat kanë pozuar bashkë në dhomën e veshjeve.

Sara shfaqet e veshur me fustan jeshil, i cili i nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur.

Lori Hoxha i zbulon Sarës sekretin, nxjerr foton që po qarkullon me