BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

Lori Hoxha largon Olsa Muhametin nga Top Channel? Autorja reagon për herë të parë dhe zbulon si qëndron e vërteta

Lori Hoxha largon Olsa Muhametin nga Top Channel?  Autorja reagon për

Pak ditë më parë burime për "Kryefjala.com" treguan se Olsa Muhameti do të largohej nga "Përputhen" dhe se produksionin do ta merrte në dorë vetë Lori Hoxha.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Olsa ka reaguar me anë të një postimi në Instagram duke i hedhur poshtë këto lajme e duke zbuluar se "Përputhen" do të rikthehet së shpejti.

"E çuna… Po prisni audicionet e “Për’Puthen”? Ja edhe pak, mos u mërzisni”, ka shkruar autorja në Instastory. 

Lori Hoxha largon Olsa Muhametin nga Top Channel?  Autorja reagon për

Më të lexuarat