BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP, ç’po kurdis trashëgimtarja e Top Channel? (FOTO)

Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP,

Lori Hoxha është shfaqur sot në zyrat e BBC në Londër. Përmes disa postimeve në Instastory, trashëgimtarja e Top Channel lajmëron se diçka po zihet. “Subjekti: Big Brother VIP Albania”, shkruan Lori në një nga postimet.

Më vonë ajo ka publikuar edhe disa foto e ulur në zyrat e BBC dhe shkruan: “Jam në sezonin: tani çdo gjë do bëhet më mirë”.

Se ç'po ndodh presim ta mësojmë nga Lori.

Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP, Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP, Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP, Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP,  Lori Hoxha shkon në BBC dhe arsyeja është Big Brother VIP,

 

Më të lexuarat