Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Luana kapet mat me Krenarin në Venecia (FOTO)

Postuar: 19/05/2019 - 23:05

 Pak ditë pasi Luana u nis për në Venecia, asaj iu bashkua edhe e motra, Marina.

Motrat kanë postuar foto bashkë gjatë këtyre ditëve, por janë treguar si kahera shumë të rezervuara për të treguar se nuk janë vetëm të dyja.Me Marinën ka shkuar edhe Getoari, pak ditë pas ditëlindjes së saj.

Gjithashtu, në fotot  shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh Luana Vjollcën bashkë me Krenar Cocajn, partneri dhe menaxheri i saj.

Të katër presin në radhë për të hyrë në një prej ndërtesave turistike të Venecias.Luana dhe Krenari kanë më tepër se tre vite bashkë, megjithatë janë treguar përherë shumë të kursyer në shfaqjet e veta publike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 14:56

Për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në impiantin e Bovillës, Tirana sot është pa ujë.

Postuar: 20/09/2019 - 14:35

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA.

Postuar: 20/09/2019 - 14:08

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak

Postuar: 20/09/2019 - 12:26

Ditën e djeshme të ftuara në emisionin ‘Rudina’ ishin ish-deputetja e PD-së, Albina D

Postuar: 20/09/2019 - 11:48

Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeça

Postuar: 20/09/2019 - 10:18

Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami.

Postuar: 20/09/2019 - 09:52

Ditën e djeshme kudo në media qarkulluan lajme se televizioni "IN TV" është drejt mbyll