BREAKING NEWS

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali im”, Veliaj tregon problemin që i ka shkaktuar virusi në mushkëri: Ndjehesha sikur më ka shtypur treni!

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali
x

Gossip

Luana kapet mat me Krenarin në Venecia (FOTO)

Luana kapet mat me Krenarin në Venecia (FOTO)

 Pak ditë pasi Luana u nis për në Venecia, asaj iu bashkua edhe e motra, Marina.

Motrat kanë postuar foto bashkë gjatë këtyre ditëve, por janë treguar si kahera shumë të rezervuara për të treguar se nuk janë vetëm të dyja.Me Marinën ka shkuar edhe Getoari, pak ditë pas ditëlindjes së saj.

Gjithashtu, në fotot  shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh Luana Vjollcën bashkë me Krenar Cocajn, partneri dhe menaxheri i saj.

Të katër presin në radhë për të hyrë në një prej ndërtesave turistike të Venecias.Luana dhe Krenari kanë më tepër se tre vite bashkë, megjithatë janë treguar përherë shumë të kursyer në shfaqjet e veta publike.