Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Luana poston foton me familjen, Stresi i lë komentin që ngre dyshimet. Çfarë e lidh me motrat Vjollca?

Postuar: 13/08/2019 - 16:40

Moderatorja Luana Vjollca është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas punës së pandalur për klipet muzikore, ajo i ka dedikuar kohë familjes së saj. Në postimin më të fundit Luana ka ndarë një foto ku shfaqet krah motrave dhe nënës së saj. Ai që ka bërë më tepër përshtypje ka qenë komenti i reperit Stresi.

‘Familja ime’ shkruan ai duke i ngatërruar të gjithë. Kujtojmë se ai ka qenë i pranishëm dhe në dasmën e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, ku në postimin e bërë e ka cilësuar Getoarin si pjesë të familjes. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet sportive.

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me

Postuar: 20/08/2019 - 17:10

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.