Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Luana Vjollca nuk qenka ndarë, zbulohen planet e saj në Zvicër me Krenarin

Postuar: 12/02/2019 - 20:42

Prej shumë kohësh është përfolur se moderatorja e njohur Luana Vjollca është në një lidhje me biznesmenin kosovar Krenar Çoçaj.Madje shumë herë dyshja është kapur mat, por megjithatë kurrë nuk ka pasur një reagim apo konfirmim publik nga vetë ata.Ndërkohë, vetëm një javë më parë u tha se çifti i kishte dhënë fund marrëdhënies, marrë shkas nga fakti se nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Mirëpo së fundmi, mediat kanë shkruar se ata vijojnë të jenë bashkë dhe madje më të dashuruar se kurrë.Është deklaruar po ashtu se pak ditë më parë Luana udhëtoi drejt Kosovës, ku thuhet se e ka pritur Krenari.

“Çifti po përgatitet për një udhëtim në Zvicër, ku Luana do të japë një koncert për pavarësinë e Kosovës, ku do të shijojnë edhe disa ditë pushimi bashkë”, është shprehur burimi në fjalë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/08/2019 - 23:45

Natyrisht që pamjet e publikuar gjerësisht në rrjetet sociale dhe nëpër mediat vendase të pronarit të një resorti në Jug të vendit ishin të vërteta dhe  si të tilla ato u konsideruan të tmerrshme.

Postuar: 19/08/2019 - 22:34

Vetëm një muaj pasi Kejda Ajazi bëri publike lidhjen me djalin e ish-guvernatorit, Erik Fullanin,

Postuar: 19/08/2019 - 17:25

Marrëdhënia miqësore midis këngëtarëve të njohur Erik Lloshi dhe Anxhela Peristerit ngjan se ësht

Postuar: 19/08/2019 - 12:41

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të

Postuar: 19/08/2019 - 12:39

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan në portalet online, për një ndarje mes bloggeres së njohur Ar

Postuar: 19/08/2019 - 10:16

Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i ja

Postuar: 19/08/2019 - 09:59

Arbana Osmani ka publikuar postimin e radhës, në të cilin lajmëron dhe projektin më të ri që prit