BREAKING NEWS

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron për 48 pasuri: U bllokuan në kundërshtim me ...

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron
x

Gossip

Luana Vjollca si rrallëherë shfaqet pa make-up, fansat kapin detajin shokues në fytyrën e saj (FOTO)

Luana Vjollca si rrallëherë shfaqet pa make-up, fansat kapin detajin

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të komentuara në media e rrjetet sociale për pamjen e saj apo linjat trupore. Shpeshherë është akuzuar për operacione ose përdorim fotoshopi, por Luana ja ka mbyllur gojën të gjithëve sot.

Në videon e fundit të postuar në Instagram, moderatorja shfaqet pa pikë make-up-i teksa i uron një të diel të bukur fansave.

Mirëpo këtyre të fundit nuk u ka shpëtuar një detaj në fytyrën e Luanës dhe kanë vërshuar komentet për vetullën e saj pak të shkurtër.

Më të lexuarat