Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Luana Vjollca surprizohet nga fansi, e pabesueshme çfarë bën ai për moderatoren (VIDEO)

Postuar: 15/11/2018 - 15:24

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi në Shqipëri dhe ajo ndiqet nga thuajse të gjitha moshat në rrjetet sociale.

Luana ka shumë fansa dhe disa prej tyre shpesh herë i bëjnë surpriza për t’i tërhequr asaj vëmendjen.

Së fundmi ka qenë një djalë i vogël i cili e ka lënë moderatoren pa fjalë me veprimin e tij.

Ai ka vendosur të presë flokët duke “gdhendur” në kokë fytyrën e Luanës.

“Uau. S’kam fjalë”, ka shkruar Luana Vjollca bashkangjitur videos në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që moderatorja surprizohet në këtë mënyrë, pasi ka pasur nga ato raste kur fansat e saj kanë bërë tatuazh emrin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wow !!!! Skam fjale... --------------------

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 21:01

 Sot ka qenë dita e 7 e protestës së studentëve, të cilët vazhdojnë të tregohen shumë këmbëngulës deri në plotësimin e tetë kërkesave të tyre.

Postuar: 11/12/2018 - 19:08

Kur është fjala për fëmijët, çdo prind tregon anën e tij më të ndjeshme!Kjo ka ndodhur sot në emi

Postuar: 11/12/2018 - 18:36

Djali i vogël futboll-dashës i presidentit amerikan Donald Trump, Barron nuk bën shumë paraqitj

Postuar: 11/12/2018 - 11:34

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi, fitoi zemrën e të gjithëve me k

Postuar: 11/12/2018 - 11:16

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss

Postuar: 11/12/2018 - 08:27

Puntata e radhës e spektaklit të kërcimit "Dance with me" mbajti mbrëmjen e djeshme të

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë her