Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet gjyqi i Izet Haxhisë, thirren dëshmitarët e parë për vrasjen e Hajdarit

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet
x

Gossip

Luana Vjollca zbulon datën kur rikthehet në ekran emisioni  'Shiko kush luan'

Luana Vjollca zbulon datën kur rikthehet në ekran emisioni

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca do të rikthehet së shpejti në ekran me "Shiko kush luan". Ajo ka premtuar një spektakël të vërtetë, me shumë risi të reja.

Me anë të një videoje të publikuar në Instagram, Luana ka zbuluar se emisioni do të nisë me datë 26 shtator, në orën 21:00.

Në videon në fjalë, moderatorja, Fifi, Rezarti, Flori dhe orkestra kanë krijuar vazhdimin e serialit "Luana Llastica" dhe ndjekësit janë shkrirë së qeshuri.