BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Luante me Zhaden, ja si duket sot Nazira e telenovelës që fiksoi shqiptarët para ekranit

Luante me Zhaden, ja si duket sot Nazira e telenovelës që fiksoi

Eliane Teresinha Giardini është aktore mjaft e njohur në Brazil, ku ka spikatur me role të shumta, por këtu tek ne, ndoshta do të kujtohet më së shumti si “Nazira“ e zhurmshme dhe tekanjoze e serialit aq të dashur për publikun shqiptar, “ Kloni“.

Image

Eliane ka qenë e martuar me aktorin Paulo Betti, me të cilin ka dy vajza: Julianan dhe Marianan.

Ajo ka rënë në sy për pamjen e saj, por së fundi na befasoi me faktin që ka arritur ta ruajë kaq mirë, edhe pse po I afrohet të 70-tave!

Image

Padyshim, një tjetër rast për tu admiruar e marrë shembull!

Image