BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

Lufta me Covid-19, Mariana Kondi me anë të një reagimi, përcjell fjalët shumë të rëndësishme për të gjithë

Lufta me Covid-19, Mariana Kondi me anë të një reagimi,

Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi, si shumë artistë të tjera ka dhënë  një mesazh shumë domethënës lidhur me situatën në të cilën është përfshirë vendi prej pandemisë Covid-19.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Kondi thotë se gjithçka që duhet të bëjnë njerëzit në karantinë është të luten dhe ta shfrytëzojnë kohën në shtëpi për të shëruar shpirtin e tyre.

Ndërkaq ajo shton se njerëzit duhet përqendrohen tek e mira, kujdesen për veten, të luten për infermierët, doktorët dhe të gjithë ata që po luftojnë me këtë situatë.

Më të lexuarat