BREAKING NEWS

Dolën në raportin e SHISH/ Shitën sekrete shtetërore, SPAK nis hetimet për 5 ish zyrtarët e lartë të SHISH dhe policisë! Njëri u ble nga 'Rezidenti' në këmbim të bursës për djalin

Dolën në raportin e SHISH/ Shitën sekrete shtetërore, SPAK
x
BREAKING NEWS

Ja plani i Turqisë për të marrë nën ombrellën e vet Ballkanin Perëndimor pas refuzimit të BE dhe pse Shqipërinë dhe Maqedoninë nuk “e fundosi” vetëm Bullgaria

Ja plani i Turqisë për të marrë nën ombrellën e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur 53-vjeçari! Policia jep detajet nga ngjarja. Dyshohet se…

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur
x
BREAKING NEWS

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar
x
BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga qeveria e përplasjet me Ramën: S'kishte vend për dy

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Nga armët te rezistenca e Kievit, 4 dyshimet e amerikanëve për Ukrainën

Nga armët te rezistenca e Kievit, 4 dyshimet e amerikanëve për
x

Gossip

'Luftë' mes artistëve shqiptarë, Fifi del me reagimin e papritur

'Luftë' mes artistëve shqiptarë, Fifi del me reagimin e

“Lufta për klikime” mes artistëve shqiptarë po ndihet goxha këtë verë! Këngë të shumta janë publikuar që janë bërë menjëherë hit, ku përmendim bashkëpunimin “Heart Attack” nga Noizy dhe Loredana si dhe “Pare” nga Butrinti, Mozzik dhe Tayna.

Tashmë këngëtarët po ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me klikime.

Lidhur me klikimet, ka ardhur një reagim nga këngëtarja e njohur, Fifi. Ajo ka ironizuar pikërisht fenomenin e klikimeve, ku shumë artistë shqiptarë marrin miliona klikime vetëm në pak ditë.

Fifi ka publikuar një këngë të Drake në “story”, i cili ka 26.5 milionë ndjekës në kanalin e Youtube, por në këngën e fundit ka arritur të grumbullojë 8.8 milionë klikime për pak ditë.

“Drake bir më fal që nuk je këtej nga ne se i kishe pas 28 milion deri tani”, Fifi shkruan plot ironi.

'Luftë' mes artistëve shqiptarë, Fifi del me reagimin e