BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

"Luftë" mes vajzash për vëmendjen e tij/ Shtëpisë së BBV i shtohet një sërfist, njihuni me banorin më të ri që u bë pjesë e ‘Big Brother Vip’: Pasioni im është ...

"Luftë" mes vajzash për vëmendjen e tij/

Claudio Nika është banori më i ri që hyri mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ai është sërfist profesionist në Itali, aty edhe ku jeton. Në klipin prezantues Claudio zuloi se pasioni i tij më i madh është gatimi.

Hyrja e tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” lidhet pikërisht me faktin se atij “nuk i pëlqejnë gjërat e lehta”.

"Luftë" mes vajzash për vëmendjen e tij/

Gjithashtu Claudio tregon se kjo eksperiencë është një mundësi e mirë për tu lidhur me shtetin e origjinës së tij, Shqipërinë.

"Luftë" mes vajzash për vëmendjen e tij/

Pamja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re, duke sjellë si rezultat edhe një ”luftë” mes vajzash për vëmendjen e tij.

Më të lexuarat