BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Luizi dhe Olta e pësojnë keq, thyejnë rregullat e BBV, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Luizi dhe Olta e pësojnë keq, thyejnë rregullat e BBV, ja vendimi

Ka nisur mbrëmjne e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë.

Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë e një klipi ku kanë thyer një nga rregullat kryesor të formatit, teksa diskutonin për nominimet.

Sipas Vëllait të Madh, Olta dhe Luizi do të jenë për një kohë të pacaktuar pa buxhet.

A do të tregohet ndonjë nga banorët zemërgjerë për ushimin e tyre të javës? Kjo pritet për tu parë…