BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

“Luizi është betuar se do dalë, nëse largohet Kiara”, flet kushërira e moderatores dhe zbardh me çfarë është përballur familja e saj: Ajo luan...

“Luizi është betuar se do dalë, nëse largohet

E ftuar në “Shqipëria Live”, kushërira e Kiarës, Ema Shazivari ka folur në lidhje me deklaratën e Luizit se “do largohet nga shtëpia nëse ikën edhe Kiara”. Ajo thotë se deklaratat e Luizit duken serioze, dhe se ai edhe mund ta bëjë.

“Kiara luan për dy veta, ka votat e Luizit dhe të sajat, edhe Olta sigurisht ndihet e rrezikuar.

Luizi është betuar që edhe do dalë nëse del dhe Kiara.  Që në nisje të marrëdhënies, Kiara është atakuar sikur të ishte një aksesor i Luizit, por mua më duhet të them se Kiara e ka ruajtur shumë mirë ekiulibrin e lojës së Luizit. Ajo ka qenë pro  Luizit në një periudhë kur të gjithë ishin kundër tij.

Ka qenë shumë e vështirë edhe për familjen e Kiarës që sa herë Kiara ka pasur debate apo i është dashur ta stopojë një lojë të Luizit, ata kanë marrë shumë fyerje.

Ajo është cilësuar si një person që bën lojë dhe se po shtiret, por ajo është e sinqertë, dhe kështu është dhe jashtë.

Familjarëve të Kiarës dhe e gjithë shoqëria e saj e simpatizojmë”, tha kushërira e Kiarës për “Shqipëria Live”.