BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

Luizi i ka bërë bllok? Maestro zbulon raportin me fituesin e BBV

Luizi i ka bërë bllok? Maestro zbulon raportin me fituesin e BBV

Armaldo Kllogjeri ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme tek emisionin “Më lër të flas”.

I pyetur nga Romeo Veshaj, nëse ka takuar Luiz Ejllin pas daljes nga “Big Brother VIP 2”, ai u përgjigj se nuk e ka takuar. Madje nuk ka arritur të komunikojë me të në telefon për shkak të linjës së zënë.

Romeo Veshaj: A e ke takuar Luizin?

Armaldo Kllogjeri: Jo nuk e kam takuar.

Romeo Veshaj: Po pse nuk e ke takuar? Numrin e celularit e ke?

Romeo Veshaj: Nuk i ke bërë asnjë telefon?

Armaldo Kllogjeri: Jo sepse kanë qenë numrat e bllokuara nga të dy, nga thirrjet e tepërta që kemi marrë.

Romeo Veshaj: Oo! Edhe ti edhe Luizi?

Armaldo Kllogjeri: Po ndoshta nuk ka kapur linja, kanë qenë linjat e ngarkuara se s’ka mundësi!

Romeo Veshaj: Po bëji një telefon tani, e marrim në telefon tani?

Armaldo Kllogjeri: Po nuk e kam telefonin këtu.

Romeo Veshaj: Po mund ta sjellim shumë kollaj.

Armaldo Kollgjeri: Po mirë e provojmë tani.

Romeo Veshaj: Inshallah janë linjat e lira.

Armaldo e telefonon Luizin, por nuk arriti të lidhet dot me të.

Romeo Veshaj: I paska bërë bllok!

Armaldo Kllogjeri: (Qesh). I del linja e zënë.

Romeo Veshaj: Po nëse e marr unë dhe e hap?

Armaldo Kllogjeri: Të thashë që dalin linjat e zëna?

Romeo Veshaj: Ok e lëmë, u mor vesh!