BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x

Gossip

Luizi në 'tjetër nivel': Ta han baba byçën ty edhe mamës, të dyjave ju han baba...(VIDEO)

Luizi në 'tjetër nivel': Ta han baba byçën ty

Luizi dhe Kiara po merren me beben që duhet të kujdesin për provën e radhës. Luizi i flet bebes: “Ta han baba byçën ty…baba byçën. Ta han baba byçën ty e, mamës e…të dyjave ju han baba byçën.”

Kiara qesh e argëtuar duke e parë. Luizi vazhdon me beben: “në qoftë se ti qesh jam tu thanë të vërtetën, në qoftë se nuk qesh jam tuj rrejt”.

“A e du unë Kiarën?”, kukulla bebe hesht. Hë? ia bën Kiara. “A m’don Kiara mu? Qetësi. A e don edhe një motër tjetër ti?”

Kukulla fillon qesh dhe Luizi thotë Zhaklina do ia vë emrin, Zhaklina. Nuk e dimë me cilën Zhaklinë e ka, opinionisten apo ish konkurenten.

Sot Luizi ka tentuar edhe që “të mësojë” Kiarën me idenë e puthjes. Duke iu afruar me ëmbëlsi në fytyrê.

Ai është munduar ta bëjë të duket si lojë pasi e di që Kiara nuk do ta shkëmbente asnjëherë një puthje “prej vërteti” në atë kontekst. I “gjοri” djalë