BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

"Luizi nuk rrin dot pa pirë drogë"/ Nxehen gjakrat, këngëtari debaton ashpër me Oltën: Pse e the? Ia bënte me dorë… (VIDEO)

"Luizi nuk rrin dot pa pirë drogë"/ Nxehen gjakrat,

Olta dhe Luizi kanë debatuar ashpër ndërsa kanë qenë në ambientin e jashtëm. Luizi solli në vëmendje akuzën e Oltës, se ai është një përdorues droge. Olta u përgjigj se ajo nuk ia ka thënë këtë gjë.

Olta: Më ka manipuluar biseda, ka tentuar të më manipulojë si karakter që të shfaqem si një njeri që s’jam dhe më ka ofenduar.

Kristi: Luiz, e njëjta pyetje, cila ka qenë gjëja më e rëndë që ka bërë Olta për ty?

Luizi: Kur ka thënë, Luizi nuk rri dot pa pi drogë… se më shihte buzët që I kisha të bardha pasi puthja Kiarën. Ka shpifje më të madhe? Ma të shëmtut, në një format të tillë. Edhe sikur të ishte… pavarësisht se unë se kam prek kurrë me dorë, mund të jetë një ves që e kanë shumë të rinj…s’më thotë kush. Kjo…e thotë me bindje. “E di, ju them unë!”. Ia thonte Deas, ia thonte Teas. Prandaj them, kjo ka zgjedhur mënyrën më të shëmtut me lujt këtë lojë.

Qetsori-Oltës: Po ti me ça qëllimi e ke thënë?

Olta: E di ai shumë mirë

Luizi: Ça di unë shumë mirë? Hë pra, thuje!

Olta: E di shumë mirë…