BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

Luizi opinionist i "BBV 3"? Ja postimi që ngriti dyshime

Luizi opinionist i "BBV 3"? Ja postimi që ngriti dyshime

“Big Brother Vip” është një nga programet që po pritet me padurim nga publiku shqiptar. Ndërkohë që ende nuk kemi një datë të saktë se kur do të fillojë, Arbana Osmani ka treguar se puna për programin që ka thyer cdo rekord shikueshmërie ka filluar.

Nga ana tjetër, pas konfirmimit se Arbër Hajdari nuk do të jetë në BBV, në media kanë nisur spekulimet se kush mund të jenë dy opinionistët e ardhshëm. Ndërkohë që Zhaklin Lekatari ka shprehur hapur dëshirën për të qënë opinioniste e këtëj “reality show”, një tjetër emër që përflitet në media është fituesi i “BBV 2”, Luiz Ejlli.

Këngëtari, i cili tashmë njihet hapur për postimet e tij që bëjnë lëmsh publikun, ka ngritur dyshimet ditën e sotme se ai mund të jetë opinionisti i sezonit të ardhshëm, duke zëvëndësuar kështu Arbër Hajdarin.

Luizi, i cili është duke shijuar disa pushime me Kiarën në Itali, ka publikuar një fotografi në profilin e tij të Instagramit, ku shihet i ulur në një kolltuk, duke pozuar me mjaft seriozitet.

“Opinionista di Grade Fratello, Luigi Angelo”, shkrim të cilin e ka bërë në gjuhën italiane, nisur nga fakti që artisti momentalisht gjendet në Itali.

Menjëherë pas publikimit të këtij postimi në “Instastory”, ndjekësit e Luizit janë entuziazmuar, duke spekuluar se ky postim nënkupton që artisti mund të jetë opinionisti i ardhshëm i “Big Brother 3”.

Luizi opinionist i "BBV 3"? Ja postimi që ngriti dyshime