BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

Luizi surprizon fansen në mënyrë të veçantë (Video)

Luizi surprizon fansen në mënyrë të veçantë

Fenomeni Luiz Ejlli bëri të përfshiheshin në formatin e Big Brother Vip, të vegjël dhe të mëdhenj. Këngëtari arriti që të fitonte zemrat e mijëra shqiptarëve kudo nëpër botë dhe këtë gjë e kemi parë si gjatë formatit edhe pas përfundimit të tij.

Të shumtë janë fansat të cilët duan të bisedojnë dhe ta takojnë këngëtarin, mirëpo ai ka përzgjedhur një person të veçantë, Kristinën, gruaja e cila flinte dhe zgjohej me të gjatë qëndrimit në shtëpi.

Kanë mjaftuar disa video të publikuara në rrjet nga familajrët e Kristinës e cila shfaqej duke qarë kur përfundoi Big Brother Vip dhe disa të tjera ku kërkonte të takonte këngëtarin, që Luizi ta kontaktonte.

Së fundmi, në llogarinë e tij në Instagram, Luizi ka publikuar momentin kur telefonoi për herë të parë Kristinën të cilës i premtoi që do shkojë ta takojë në Greqi, aty ku dhe ajo jeton.

“Dashuria që marr nga ju është më e madhe seç mund ta kisha menduar.

Kisha edhe unë po aq emocione sa Zonja Kristina (të cilën sot e njihni të gjithë), prandaj këto emocione të bukura nga kjo telefonatë surprizë, doja t’i ndaja me të gjithë ju.

Faleminderit nga zemra”, shkruan Luizi krah videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)