BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Lule, puthje dhe përqafime/ Pas takimit romantik të Donaldit dhe Bora Zemanit, reagon menjëherë Atdheu dhe poston VIDEON. Zbardhen çfarë përmbanin pamjet që u pendua dhe i fshiu

Lule, puthje dhe përqafime/ Pas takimit romantik të Donaldit dhe Bora

Pas super skenës romantike të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj LIVE në emision, të gjithë besojnë se deklaratat e Atdheut që kanë lënë të kuptojnë se ka diçka më shumë me moderatoren nuk rezultojnë, pasi Bora e faktoi mbrëmë se ajo e don akoma Donaldin.

“Për Borën bëj 10 vite burg”, e shumë e shumë deklarata në publik, Atdheu i hodhi poshtë në intervistën e fundit ku u shpreh:

“S’është as marrëdhënie miqësore, s’është se kemi krijuar shoqëri aty. Kam respekt, kur rastisim flasim. Si je, a je mirë? E vërteta është që e hoqa unë nga Instagrami, e hoqa dhe veten nga ajo, hoqa dhe atë për t’i mbyll këto njëherë e mirë.”

Por mbrëmjen e djeshme, pasi pa skenën e Borës dhe Donaldit i ironizoi menjëherë me një InstaStory për të cilën u pendua shpejt.
“Ah që mbaroi sezoni i dasmave”, shkruante Atdheu krah videos ku po kërcente.

Lule, puthje dhe përqafime/ Pas takimit romantik të Donaldit dhe Bora

Lule, puthje dhe përqafime/ Pas takimit romantik të Donaldit dhe Bora