BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë, por...” këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e foshnjes

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një

Këngëtarja e njohur, Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ajo, pikërisht në ditën e nënës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj emrin dhe gjininë e foshnjës me një postim të ndarë në rrjetet sociale. Në fotot e publikuar nga salla e operacionit ajo bën të ditur se dëshira e saj ka qenë të ketë një mashkull që do ta dojë gjithmonë.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem.Gëzuar Dita e Nënës!Proud Mom of Tian and Zen,”- shkruan ajo.

Ky lajm vjen pas ndarjes së saj me Patris Berishën, i cili është babai i dy djemve të saj