BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

“Ma bëre jetën si deshe”/ Aktorin shqiptar të humorit e kap ”mat” e dashura me një femër tjetër

“Ma bëre jetën si deshe”/  Aktorin shqiptar të

Shumë të komentuar dhe të dashur nga publiku, aktori i njohur shqiptar, Olsi Bylyku dhe Egli Tako që e zyrtarizuan lidhjen e tyre vitin që lamë pas. Çifti është shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë momentet e tyre pikante të veshura me nota humori.

Por dje, e dashura e tij, Egli, na ka bërë të qeshim me videot e shpërndara në Instastory. Videot janë shkëputur nga videoklipi i ri që po xhiron aktori, i cili shihet mbi një jaht me disa vajza.

‘Ah, Olsi Bylyku për ty paska qenë jeta mor djalë. Ma bëre jetën si deshe, bravo bravo”,- thotë Egli, ndërkohë Olsi ia kthen: “Faleminderit, faleminderit!”.

Ngjashmëri e pabesueshme, e dashura e Olsi Bylyku - Syri Kosova ...

Gjynah gjithë kjo yll more atë budallain' ja si i përgjigjet e ...