BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Ma bërë puçin edhe ti”/ Donaldi plas deklaratën e fortë teksa flet në telefon me Lisin: Është vetëm fare, duhet t'i tregojmë se… 

“Ma bërë puçin edhe ti”/ Donaldi plas

Ish-banori i “Big Brother VIP 3”, Elvis Myrta i ka bërë një ‘rreng’ aktorit të njohur, Donald Veshaj, teksa ishte i ftuar në një studio televizive duke i thënë se Romeo Veshaj është mërzitur në shtëpi dhe se duhet të bëjnë diçka për këtë.

Ndërsa Donaldi fliste me të, pa e ditur se ishte në regjistrim, i thotë se duhet të bëjnë diçka për t’i treguar se është shumë mirë. Ai shprehet se i vëllai është vetëm fare aty dhe se duket sikur ka ngecur, pasi do të bëjë humor, por nuk ka me kë ta bëjë.

“Ai është vetëm fare aty, do të bëjë humor edhe nuk bën, sikur ka ngecur. Ai është lart fare, më lart nga të gjithë, po dhe të luaj me kë të luaj?! Shumë mirë është ai, më lart nga të gjithë”, shprehet Donaldi.

Më pas Lisi i ka treguar se është ‘live’ në emision, duke shpërthyer më pas në të qeshura.

“Ma bërë puçin dhe ti mo?!”, i thotë ai Lisit me humor.